ייצוג וניהול אישי
קורות חיים

ילידת רמת גן. בוגרת המדרשה לחינוך גופני מכון וינגייט. בוגרת משחק בבית צבי 1983. משנת 1983 עבדה כשחקנית בתיאטרון החאן בירושלים. שחקה 10 שנים בתיאטרון החאן ומשנת 1992 בעיקר בתיאטרון התיאטרון הלאומי הבימה. הופיעה בהפקות בקאמרי ובתיאטרון חיפה. זוכת פרס גוטליב ורוזנבלום למשחק המוענק על ידי עירית תל-אביב שנת 1991. בחורף 2009 ו 2010 הופיעה בגרמניה בתיאטרון בארנסברג בתפקיד קסנדרה בהפקת קסנדרה על פי קריסטה וולף.

 

מסך

2016 עקרון ההפללה- במאי: עודד דוידוף.

2016 בתולות 2 - במאי: אדם סנדרסון

 

נביעות פרסומת

ססמי- פרסומת 

 

תפקידים בתיאטרון:

1. מיצי - יובל מאת ג'ורג' טאבורי, בימוי: תום לוי, תיאטרון החאן
2. האומנת - הדיבוק מאת אנסקי, בימוי: יוסי יזרעאלי,  תיאטרון החאן
3. קסוניה - קליגולה מאת קאמי, בימוי: עודד קוטלר, תיאטרון החאן
4. תהילה - תהילה על פי ש"י עגנון , בימוי ועיבוד: יוסי יזרעאלי, תיאטרון החאן
5. גב' גריינפנבך - עידו ועינם מאת ש"י עגנון , בימוי: יעקב רז, תיאטרון החאן
6. האם - הכלה המתה עיבוד לאנה פרנק , בימוי ועיבוד: יוסי יזרעאלי, תיאטרון החאן
7. האהובה - רוזנטה חוזר משדה הקרב מאת רוזנטה , בימוי: עדנה שביט, תיאטרון החאן
8. חיה - עלילות יחזקאל פיירמן מאת דני הורוביץ, בימוי: יעקב רז, תיאטרון החאן
9. האמא - פעמונים בירושלים, כתיבה ובימוי: דני וולמו, תיאטרון החאן
10. ריטה - איולף הקטן מאת איבסן , בימוי: יוסי יזרעאלי, תיאטרון החאן
11. הציפור - באר הבז מאת ייטס, בימוי: רינה ברוך, תיאטרון החאן
12. בת בכורה - היורדים אל הים מאת סינג, בימוי: רינה ברוך, תיאטרון החאן
13. ז'קלין - הרופא בעל כורחו מאת מולייר, בימוי: דן רונן ,תיאטרון החאן
14. אילזה - אביב מתעורר מאת וודקינד, בימוי: אסתר איזיביצקי, תיאטרון החאן
15. תרצה - לילה במאי מאת א.ב. יהושע, בימוי:רוני ניניו, תיאטרון החאן
16. האלמנה, הילד - מבת ים, האמא ינתי פרזי, כתיבה ובימוי: אלדד זיו, תיאטרון החאן
17. לנה - לאונס ולנה מאת ביכנר, בימוי: קוני הנסמאייר, תיאטרון החאן
18. אנה - נולדו אשמים מאת פטר זיכרובסקי, בימוי: מרטין פריד, עיבוד: ג'ורג' טאבורי, תיאטרון החאן
19. מלכה - האשה הגדולה מהחלומות על פי יהושע קנז, בימוי: דורית ירושלמי, עיבוד: שמעון לוי, תיאטרון החאן
20. נאוה - חברה מאת חנן פלד, בימוי: עמית גזית תיאטרון החאן
21. פטסי - רציחות קטנות מאת פייפר, בימוי: לארי סמית תיאטרון החאן
22. ויולה - הלילה השנים עשר רוזלינד - כטוב בעינכם אהבה שגעון , תמונות שקספיריות, בימוי: מרטין פריד תיאטרון החאן
23. גב' אנדכט - פצפונת ואנטון מאת קסטנר, בימוי: אופירה הניג, התיאטרון הלאומי הבימה
24. אנה - בשפל מאת גורקי, בימוי: אופירה הניג הספריה
25. אליס - מחול המוות מאת סטרינדברג , בימוי: דוד לוין, התיאטרון הלאומי הבימה
26. קתלין - מסע ארוך אל תוך הלילה מאת אוניל, בימוי: דוד לוין, התיאטרון הלאומי הבימה
27. נער פיסח - הילד חולם , כתיבה ובימוי: חנוך לוין ,התיאטרון הלאומי הבימה
28. ברטה - הדה גאבלר מאת איבסן , בימוי: רינה ירושלמי, התיאטרון הלאומי הבימה
29. אגנס - רוקדים בלונאסה מאת פריל, בימוי: עידו ריקלין,התיאטרון הלאומי הבימה
30. עדה - חברים מאת רמי רוזן , בימוי: אהרון אלמוג, תיאטרון חיפה
31. גב' וורן - הבחורים בדלת ממול מאת גריפין , בימוי: גד ענבר, התיאטרון הלאומי הבימה
32. ג'וזפינה השושנה המקועקעת מאת וויליאמס, בימוי: עידו ריקלין ,התיאטרון הלאומי הבימה
33. ליז סיראנו - מאת רוסטן , בימוי: פטר לבל,התיאטרון הלאומי הבימה
34. מיס פריזם - חשיבותה של רצינות מאת אוסקר ויילד, בימוי: אנדרו מנלי, התיאטרון הלאומי הבימה
35. האמא - הפליקאן מאת סטרינדברג, בימוי: אייל נחמיאס, התיאטרון הלאומי הבימה
36. סיביל - הסנוב מאת שטרנהיים, בימוי: משה פרלשטיין ,התיאטרון הלאומי הבימה
37. האומנת - המאובן מאת שטרנהיים, בימוי: וודוורפ,  התיאטרון הלאומי הבימה
38. האומנת -  מדיאה מאת אורפידס, בימוי: וודוורפ, התיאטרון הלאומי הבימה
39. דבורה בארון - דבורה בארון מאת יהודית קציר, בימוי: זהרירה חריפאי, הקאמרי
40. דיה - נתן החכם מאת לסינג, בימוי: דורון תבורי, הקאמרי
41. החברה - סלינג'ר מאת קולטס, בימוי: סיוון שיפר, תמונע
42. המשרתת - העורבים של מר ולסר מאת הידלסהיימר, בימוי: רועי הורוביץ, תמונע
43. המיילדת, הרופא הדוכסית מאמלפי מאת וובסטר, בימוי: גדי רול חיפה
44. הדודה, התיירת - הצמא והרעב מאת יונסקו, בימוי:משה נאור חיפה
45. רות רוזמרין - החתונות של אמא מאת יוסי יזרעאלי, בימוי: יוסי יזרעאלי, תמונע
46. האמא - דולי סיטי עיבוד לאורלי קסטל בלום, בימוי: טובי דיקמן הזירה הבינתחומית
47. הדוכסית - ריצ'רד השלישי מאת שייקספיר, בימוי: ארתור קוגן הספריה
48. לנה - כמו שתרצו אותי מאת פירנדלו, בימוי: מיטקו בוזקו הספריה
49. קסנדרה - קסנדרה עיבוד לקריסטה וולף, בימוי: יהודה אלמגור תיאטרון תיאטר – ארנסברג, גרמניה
50. האם - פרויקט הרצל עיבוד ובימוי: רינה ירושלמי אנסמבל עיתים
51. הנזירה - המתנדב מאת דן קלנסי, בימוי רועי הורוביץ תיאטרון הסיפרייה
52. לילה - הכל אודות חווה עיבוד לסרט מאת ג'זף מנקייביץ', בימוי איה קפלן תיאטרון באר -שבע
53. קלרה - דון ז'ואן ושיפל חברו מאת יעקב שבתאי, בימוי עדו סתר פרויקט אוניברסיטה ת"א
54. האמא - והסבתא כל יום חמישי כתב וביים אלירן כספי תיאטרון הסימטא
55. המלבישה - הכל אודות חווה, בימוי: איה קפלן תיאטרון באר שבע
56. גב' הדג'ס - רק אתמול נולדה מאת גרסון, בימוי רפי ניב תיאטרון באר שבע
57. הניה - בין חברים עיבוד לספר של עמוס עוז, בימוי איה קפלן תיאטרון באר שבע
58. הדודה - הרחק מכאן מאת צ'רצ'יל, בימוי לוקאס פוס אוניברסיטת תל אביב
59. חוזפה - בית ברנרדה אלבה מאת לורקה, בימוי גדי רול, תיאטרון באר שבע


תפקידים בטלוויזיה וקולנוע

1. אם שכולה חמ"ל, תפקיד אורח בסדרה
2. האם סדרת דרמה "מלנומה אהובתי" – בימוי : מדמוני ואופק
3. בעלת דירה סדרה "סרוגים"
4. הגברת דגני פרק אחד בסדרה "המיוחדת"
5. האומנת של דלילה " פנים אבודות בתנ"ך" נשיונל גאוגרפיק
6. רבקה "פנים אבודות בתנ"ך" נשיונל גאוגרפיק
7. המורה פרסומת לנביעות, 2015
 

 

מאירסון אורה

צבע עיניים:
צבע שיער:
גובה:
מידת חולצה:
מידת מכנסיים:
מידת נעליים:
כישורים

Meirson Ora

מאירסון אורה